Udziałowiec spółki zarządzającej Subwayem inwestuje w magazyny self storage

Autor: dlahandlu.pl 15 czerwca 2016 13:18

Udziałowiec spółki zarządzającej Subwayem inwestuje w magazyny self storage fot. Kangu Self Storage

22 czerwca w Warszawie zostanie otwarty największy w Polsce magazyn self storage. Inwestycję realizuje Lesław Moritz, twórca takich marek, jak AMEXPORT czy Servisco, udziałowiec Central European Entertainment (zarządzającej marką Subway), a od grudnia 2015 r. pełniący również funkcję prezesa zarządu Kangu Self Storage.

Obiekty Kangu Self Storage, firmy, która otwiera magazyn w Warszawie, znajdują się już w Szczecinie, Poznaniu i Wrocławiu. – Zdecydowaliśmy się na otwarcie nowego obiektu właśnie w stolicy, ponieważ dostrzegamy tu olbrzymi potencjał dla rozwoju branży self storage. Widzimy, że zapotrzebowanie na tego typu usługi stale rośnie, czego dowodem jest blisko 100 zapytań, jakie jeszcze przed otwarciem otrzymaliśmy od potencjalnych klientów z Warszawy – tłumaczy Lesław Moritz, prezes zarządu Kangu Self Storage. 

Na powierzchni blisko 3000 m2 warszawskiego magazynu Kangu Self Storage w Warszawie znajduje się ponad 640 boksów o powierzchni od 1 m2 (dla osób chcących magazynować przedmioty sezonowe i niewielkie artykuły) do nawet 20 m2, wyodrębnionych dla tych, którzy potrzebują większej przestrzeni magazynowej. Obiekt jest monitorowany przez całą dobę (co zapewnia bezpieczeństwo przechowywanych rzeczy).
Przestrzeń w magazynie samoobsługowym można wynająć na okres minimum 2 tygodni. – Do dyspozycji klientów jest bezpłatny dostęp do wózków platformowych i paletowych, a także sklep z materiałami opakowaniowymi, np. kartonami, taśmami, czy foliami zabezpieczającymi. W budynku znajdują się również windy towarowe, a na zewnątrz także winda przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych – mówi Lesław Moritz.
Nowy magazyn Kangu Self Storage mieści się przy ulicy Poleczki 23 na warszawskim Ursynowie.

Jak wynika z analizy europejskiego stowarzyszenia branży self storage, FEDESSA, w Europie znajduje się już około 2600 obiektów self storage o łącznej powierzchni 7,5 mln m2. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,79

  • Śr

    2,14

  • Min

    1,35

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane