PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Umowa między siecią Bomi i e-delikatesami a.pl uchroni spółkę Action przed stratami

Autor: PAP 11 września 2010 10:00

 Umowa między siecią Bomi i e-delikatesami a.pl uchroni spółkę Action przed stratami

Firma Action podpisała umowę z nowopowstałą spółką, na mocy której wydzierżawi jej system internetowej sprzedaży, należący do delikatesów internetowych a.pl, a w momencie gdy firma ta stanie się rentowna - obejmie w niej udziały. Dzięki transakcji wyniki Action przestaną być obciążane stratami a.pl. Dostawcą dla sklepu internetowego powstałego na bazie a.pl będzie Bomi.

"Podpisaliśmy w tym tygodniu umowę, która spowoduje, że straty a.pl przestaną obciążać wyniki grupy Action" - powiedział PAP Piotr Bieliński, prezes Action.

Dostawcą do a.pl Internet będzie Bomi. "Nowy partner w tej firmie zapewni dostęp do bardzo szerokiej oferty sklepu Bomi i dobrej ceny zakupów. Partnerzy mają także otwierać nowe lokalizacje, aby sklep mógł świadczyć usługi w kolejnych miastach. Do końca roku przewidziane są kolejne dwie lokalizacje" - powiedział prezes Action.

Poinformował też, że przeniesienie działalności z a.pl do a.pl Internet i planowane połączenie Action z a.pl, nie spowoduje konieczności utworzenia jakichkolwiek odpisów, które obciążyłyby wyniki grupy Actiopn.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane