Unifreeze rozpoczyna kampanię digital nowej linii produktów

Autor: pr 1 czerwca 2016 12:36

UNIFREEZE Sp. z o.o, polski producent wysokiej jakości mrożonej żywności, wprowadza na rynek nową linie produktów o nazwie Zielone Smoothie.

Zielone Smoothie to połączenie mrożonych warzyw i owoców, które przeznaczone są do przygotowania niezwykle popularnych ostatnio koktajli. Obecnie na rynku dostępne są 3 wersje smakowe, na bazie szpinaku, jarmużu oraz pietruszki, każdy z dodatkami owocowymi. 

Wybraną grupą odbiorców, dla których dobrana została komunikacja, to ludzie świadomi, którzy wybierają produkty dobrej jakości. Odbiorca komunikatu wie co powinien jeść by dbać o formę i sylwetkę ale również, na zdrowie czy dobre samopoczuciem.

W ramach launchu nowej linii produktów Unifreeze, zaproponowano szereg działań BTL, które wspierać będą wprowadzenie produktu na rynek w całej Polsce. Kampania prowadzona będzie do grudnia 2016 roku. Obejmować będzie działania digital, social, media relations, content marketing, zakup mediów tradycyjnych i internetowych oraz przeprowadzenie akcji specjalnych takich jak: działania w blogosferze czy ogólnopolski konkurs konsumencki. W czasie trwania kampanii zostanie przygotowana nowa strona WWW: korporacyjna Unifreeze oraz landing page produktu Zielone Smoothie.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    0,59

  • Śr

    0,29

  • Min

    0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9264

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane