Unilever świętuje 25 lat działalności w Polsce i zapowiada kolejne inwestycje

Autor: www.dlahandlu.pl 15 listopada 2016 14:48

Z okazji 25-lecia działalności w Polsce Unilever ogłosił, że w najbliższych latach chce zainwestować kilkadziesiąt milionów euro w modernizację swoich fabryk w Baninie, Poznaniu, Katowicach oraz Bydgoszczy.

W tym roku mija 25 lat od momentu wejścia Unilever na polski rynek. Firma zatrudnia obecnie prawie 4 tys. pracowników, a tylko w ostatniej dekadzie (2006-2015) zainwestowała w Polsce ponad
1,6 mld złotych.

W najbliższych latach Unilever chce zainwestować kolejne 100 milionów złotych w swoich zakładach w Baninie, Poznaniu, Katowicach i Bydgoszczy. Znaczące inwestycje nadal będą płynąć do Centrum Usług Finansowo-Logistycznych w Katowicach, skąd obsługiwanych jest wiele procesów biznesowych Unilever w Europie. W ciągu ostatnich kilku lat wartość inwestycji w fabryce w Bydgoszczy przekroczyła 30 milionów euro, a podobne tempo modernizacji przewidywane jest na nadchodzące lata. Plany inwestycyjne dotyczą również fabryki w Poznaniu, która w perspektywie najbliższych 2-3 lat przejdzie podobny proces modernizacji. 

Unilever produkuje ponad 400 marek obecnych na całym świecie, w tym Persil, Dove, Knorr, Domestos, Hellmann’s, Lipton, Wall’s, PG Tips,  Ben & Jerry’s, Marmite, Magnum i Lynx.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    7,08

  • Min

    3,35

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8561

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 703894

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane