UOKiK: Eurocash złożył wniosek o zgodę na przejęcie kontroli nad PayUp

dlahandlu.pl 19 lutego 2014 20:58

Firma Eurocash złożyła 18 lutego do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wniosek o zgodę na przejęcie kontroli nad PayUp Polska.

Wcześniej Eurocash podpisał ze spółką Alverca B.V. przedwstępną umowę nabycia 51 proc. akcji spółki PayUp Polska. W rezultacie tej transakcji Eurocash będzie posiadał 100 proc. akcji PayUp Polska. Firma PayUp Polska dystrybuuje elektroniczne usługi finansowe poprzez sieć około 4,9 tys. terminali znajdujących się w sklepach na terenie całego kraju, oferując m.in. doładowania telefonów komórkowych, płatności rachunków i akceptację kart płatniczych.

W okresie 12 miesięcy 2013 r. sprzedaż PayUp Polska do klientów zewnętrznych poza grupą Eurocash wyniosła ok. 100 mln zł.

Grupa Eurocash to największa polska grupa zajmująca się hurtową dystrybucją produktów żywnościowych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych (FMCG). Eurocash koncentruje się na hurtowej dystrybucji produktów FMCG do tradycyjnych sklepów i placówek detalicznych w całej Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • b prac. marketu 2014-02-23 16:54:19

  Eurocash niech kupi SELGROS - skończyć w tej sieci z kumoterstwem i wyzyskiem przez nierobów niby polaków - farbowanych!!!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,99

 • Śr

  3,73

 • Min

  2,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9150

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane