PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Upada sieć sklepów komputerowych

Autor: money.pl 3 sierpnia 2017 13:33

We wtorek zamknięta została firma komputerowa kuzniewski.pl, a jej wszyscy pracownicy dostali wypowiedzenie. Jej szef Dariusz Kuźniewski tłumaczy się "niespodziewaną zapaścią w branży IT w Polsce", ale byli pracownicy firmy zarzucają mu niegospodarność - podaje money.pl

Firma działała od 10 lat, prowadząc sprzedaż sprzętu komputerowego przez internet, i w sklepach stacjonarnych w Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie. Z informacji na stronie firmy wynika, że zatrudnionych w niej było 80 pracowników. Wszyscy otrzymali wypowiedzenia.

Kuźniewski zawiadamia o "wszczęciu postępowania upadłościowego".

Wersję o niespodziewanej zapaści w branży IT w Polsce podważa były pracownik firmy, którego anonimowo cytuje serwis PurePC.pl. Według jego relacji kłopoty finansowe kuzniewski.pl wystąpiły już w zeszłym roku, gdy pracownicy nie otrzymywali wynagrodzenia za nadgodziny i niewykorzystane urlopy.

Jako pierwszy w lipcu zamknięty został sklep we Wrocławiu, a pod koniec miesiąca także w Warszawie, zaś 1 sierpnia sklep w Poznaniu. Z informacji na stronie firmy wynika, że "do odwołania zakupy w sklepie kuzniewski.pl można dokonywać wyłącznie w formie pobrania, a więc zapłata następuje przy odbiorze paczki u kuriera".

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane