Usługa Hands Free Shopping w Manufakturze

Autor: pr 28 października 2015 14:57

Usługa Hands Free Shopping w Manufakturze Fot. Manufaktura

W drugiej połowie października wystartowały dwie nowe usługi, ułatwiające gościom pobyt w Manufakturze. Po raz pierwszy w Polsce można skorzystać z Hands Free Shopping, czyli możliwości swobodnego robienia zakupów i odbioru toreb dopiero na koniec wizyty. To jedna z ofert nowego punktu Concierge, w którym można zarezerwować np. stolik w restauracji czy bilet do kina w Cinema City.

Wzorem najlepszych i najbardziej prestiżowych obiektów handlowych na świecie, Manufaktura wprowadza program Hands Free Shopping, który w największym skrócie można opisać jako: "Ty robisz zakupy, my je nosimy".

Hands Free Shopping jest rozwiązaniem popularnym m.in. w Wielkiej Brytanii, a Manufaktura jest pierwszym w Polsce miejscem, w którym goście mogą skorzystać z tego serwisu.

Klient, który zdecyduje się na usługę Hands Free Shopping, może robić zakupy w wybranych sklepach Manufaktury i nie martwić się rosnącą kolekcją pokaźnych i ciężkich toreb w rękach. Aby skorzystać z serwisu należy zgłosić się do punktu Concierge i pobrać specjalny paszport. Podczas zakupów w sklepie należy pokazać paszport sprzedawcy, który przekaże po zakończonych zakupach w lokalu nasze zakupy do punktu Concierge. Klient dopiero po skończonej wizycie w Manufakturze, odbiera całość swoich zakupów w punkcie.

Punkt Concierge jest zlokalizowany przy szatni centrum i okolicach marketu Leroy Merlin. Oprócz usługi Hands Free Shopping, w punkcie można dowiedzieć się o wydarzeniach w Manufakturze, ofertach najemców i dokonywać rezerwacji. Pracownicy punktu Concierge nie tylko doradzą restaurację na romantyczną kolację we dwoje, ale także od razu zarezerwują tam stolik. Przedstawią także aktualną ofertę Teatru Małego i kina Cinema City, a także zarezerwują bilety. Mogą również umówić klienta na mycie samochodu w myjni samochodowej w Manufakturze, a także zamówić taksówkę pod odpowiednie wyjście. Dodatkowo w punkcie Concierge będzie można zarezerwować salę na wybraną imprezę okolicznością m.in. w Jupi Parku, Muzeum Fabryki, Experymentarium, Arenie Laser Games i Egurrola Dance Studio.

Skąd pomysł na wprowadzenie Hands Free Shopping i punktu Concierge? - Nieustająco wprowadzamy kolejne udogodnienia dla naszych klientów. Komfort gości i podnoszenie jakości spędzania czasu w Manufakturze jest od początku naszym priorytetem – tłumaczy Monika Długosz-Łempicka, dyrektor marketingu Manufaktury.

Hansdfree Shopping jest serwisem płatnym, a jego koszt wynosi 19,90 zł. Opłata obejmuje zebranie 10 toreb z zakupami i przechowywanie ich do momentu odbioru przez klienta. Pomoc punktu Concierge w zakresie rezerwacji jest bezpłatna.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Zakupoholik 2015-10-29 16:15:20

  Jeżeli płatne to bez sensu...

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  18,59

 • Śr

  14,83

 • Min

  9,45

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9045

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane