Van Graaf uruchamia sklep internetowy dla polskich klientów

Autor: dlahandlu.pl 10 marca 2016 13:59

VAN GRAAF, jeden z największych domów mody typu multibrand, uruchamia sklep internetowy VANGRAAF.COM dla polskich klientów. Posiadająca dotychczas siedem salonów zlokalizowanych w największych miastach w Polsce firma, przenosi swoją ofertę także do internetu.

Uruchomienie sklepu VANGRAAF.COM to dalszy krok w aktywnej ekspansji marki na polskim rynku. Na stronie VANGRAAF.COM miłośnicy najnowszych trendów mogą się teraz przekonać, jak emocjonujące i bezstresowe mogą być zakupy online przez całą dobę. Nowy sklep internetowy zachęca wysokim poziomem obsługi i dodatkowymi usługami, w tym m.in. możliwością sprawdzenia online dostępności wybranego produktu w poszczególnych salonach. Dostawy realizowane są w szybki i wygodny sposób do domu lub jednego z siedmiu salonów VAN GRAAF, a zwrotów można dokonać bezpłatnie w terminie 14 dni. 

VAN GRAAF jest jednym z największych domów mody typu multibrand. Firma zbudowała silną pozycję w oparciu o sieć salonów zlokalizowanych w Polsce, Austrii, Szwajcarii, Czechach i na Węgrzech. W 2012 roku uruchomiono sklep internetowy VANGRAAF.COM w Niemczech, a w 2016 w Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • klient 2017-12-28 16:22:10

  Szybka dostawa? To jakiś żart! Towary ze sklepu internetowego Van Graff nie docierają do klienta nawet po 2 tyg. Sklep działa tak jakby miał klientów w ..... . Dbają głównie o reklamę.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,90

 • Śr

  3,45

 • Min

  2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane