Vandemoortele wybuduje zakład produkcji mrożonego pieczywa w Kutnie

Autor: PAP/lahandlu.pl 8 września 2015 10:12

Jedną z firm, która uzyskała zezwolenia na rozszerzenie bądź uruchomienie nowej działalności w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej jest producent mrożonego pieczywa firma Vandemoortele.

W ramach ŁSSE Vandemoortele zainwestuje ponad 125 mln zł w uruchomienie fabryki mrożonego peieczywa w Kutnie. Vandemoortele Group to europejska grupa spółek z sektora spożywczego, która koncentruje się na sprzedaży margaryn i tłuszczów oraz mrożonych wyrobów piekarnicze takie jak pieczywo (chleby, bagietki, kajzerki), wyroby amerykańskie (donuty, muffiny), ciastka i przekąski (rogaliki francuskie, ciastka z nadzieniami, strudel z porem i szynką etz) oraz ciasta (np. sernik, torty, biszkopty, tarty) .Główną grupą odbiorców są sieci sklepów, hotele, restauracje, stacje benzynowe, piekarnie oraz podmioty przemysłu spożywczego. 

Zezwolenie - na rozbudowę zakładu w Tomaszowie Mazowieckim uzyskała także Chipita (producent 7 days i Bake Rolls) która przeznaczy na ten cel co najmniej 64 mln zł oraz firma logistyczna Ambro.pl, która za 4,5 mln zł wybuduje magazyn w Przykonie.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,69

  • Śr

    0,89

  • Min

    0,64

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4258

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 704461

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane