PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Vantage Development wchodzi w segment handlowy

Property News 3 października 2013 12:53

Spółka Vantage Development do tej pory była skupiona na realizowaniu inwestycji biurowych i mieszkaniowych we Wrocławiu. Prezes Edward Laufer zdradza jednak, że planuje inwestycje w innych dużych miastach Polski, a także w zupełnie nowym dla spółki segmencie rynku - handlowym.

- Przyglądamy się możliwościom inwestycyjnym na rynku mieszkaniowym i biurowym w Warszawie, Poznaniu oraz innych dużych miastach Polski - zdradza Edward Laufer, prezes zarządu Vantage Development SA. - Jesteśmy na etapie podejmowania ostatecznych decyzji w tej sprawie i ustalania warunków zakupu gruntów - dodaje.

Edward Laufer podkreśla jednocześnie, że spółka bardzo uważnie przygląda się możliwościom inwestycyjnym w zupełnie nowym segmencie rynku. - Widzimy nową ścieżkę rozwoju w budowaniu parków handlowych. Mamy zabezpieczone dwie działki pod takie inwestycje w Zielonej Górze i we Wrocławiu. Najprawdopodobniej na początku przyszłego roku rozpoczniemy realizację tych projektów - informuje.

Prezes Vantage Development zapytany o postępy w realizacji kompleksu Promenady Wrocławskie poinformował, że w tej chwili ruszają kolejne etapy projektów biurowych. Budynek Promenady Zita będzie miał 22 tys. mkw. Inwestycja jest na etapie prac ziemnych. W końcowej fazie jest także drugi etap projektu mieszkaniowego, w którym powstanie 200 lokali - mówi Laufer. - Jeszcze w tym roku powstanie droga, która będzie ważnym elementem całego projektu i sprzyja promocji tego przedsięwzięcia - dodaje.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,96

  • Min

    2,24

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7631

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane