VARTA Consumer Batteries wspiera siostrzany projekt Szlachetnej Paczki

Autor: pr 24 października 2017 14:37

VARTA Consumer Batteries przekaże częściowy dochód ze sprzedaży promocyjnych opakowań baterii na rzecz podopiecznych Akademii Przyszłości. To główne założenie świątecznej akcji „Let Magic Moments happen! Każda bateria pomaga!”.

W okresie przedświątecznym ważne dla konsumentów staje się to, czy zakupiony produkt może przyczynić się do pomocy potrzebującym. Badania pokazują, że 70% Polaków deklaruje niesienie pomocy w okresie świątecznym, a aż 2/3 z nich wspiera właśnie dzieci. Takie zachowania konsumenckie występują częściej niż w innych miesiącach w roku.

VARTA Consumer Batteries wykorzystuje potencjał wynikający ze wspomnianych badań. Za każde sprzedane promocyjne opakowanie baterii Longlife AA lub AAA (6 szt.), przekazuje 30 groszy na rzecz pracy z podopiecznymi Akademii Przyszłości. Partnerzy handlowi włączając się do akcji, nie tylko zwiększą zyski ze sprzedaży promocyjnych blistrów baterii, ale także dadzą swoim klientom satysfakcję z pomagania innym i sami udzielą wsparcia potrzebującym.

Partnerem akcji „Let Magic Moments happen! Każda bateria pomaga!” jest Akademia Przyszłości. To ogólnopolski program, mający na celu przeprowadzenie dzieci od porażki w szkole do sukcesów w życiu. Powstał on z inicjatywy księdza Jacka WIOSNY Stryczka i jest siostrzanym projektem SZLACHETNEJ PACZKI. Podopieczni programu często w szkole mają opinię trudnych uczniów. Dzięki Akademii Przyszłości trafiają pod opiekę osoby, która w nie wierzy i pokazuje jak radzić sobie z codziennymi problemami. Uczniowie uzyskują również wsparcie przy nauce, poznają inspirujących ludzi oraz odwiedzają miejsca na co dzień dla nich niedostępne.

Zasięg promocyjny akcji VARTA ma wymiar ogólnopolski i wielokanałowy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,55

  • Śr

    3,16

  • Min

    2,54

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8509

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane