PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Varta wspiera sprzedaż konkursem

Autor: dlahandlu.pl 17 kwietnia 2012 13:12

"Nasze 125 urodziny - 125 nagród dla Ciebie" - takim hasłem VARTA zachęca do udziału w jubileuszowym konkursie, w którym uczestnicy mogą zdobyć atrakcyjne nagrody.

 Warunkiem udziału w zabawie jest zakup produktów VARTA w specjalnych, jubileuszowych opakowaniach za kwotę minimum 20 złotych, dokonany w dniach pomiędzy 16 kwietnia a 30 czerwca 2012 roku. Następnie, trzeba wykazać się kreatywnością i przygotować wyjątkową kartkę urodzinową lub laurkę z życzeniami dla firmy. Autorzy najbardziej twórczych i oryginalnych pomysłów będą mogli cieszyć się nagrodami. Na laureatów czekają iPady, aparaty fotograficzne, zdalnie sterowane helikoptery oraz zestawy produktów VARTA.

Komunikacja konkursu prowadzona będzie w punktach sprzedaży partnerów firmy. Tam pojawią się dedykowane wydarzeniu materiały POS, takie jak woblery czy plakaty. Dbałość o szeroką ekspozycję konkursu w punktach sprzedaży ma na celu zaangażowanie jak największej liczby osób we wspólne świętowanie jubileuszu firmy VARTA.

Zgłoszenia do konkursu wraz z potwierdzeniem zakupu oraz jubileuszowym znaczkiem można przesyłać do 16 lipca 2012 roku na adres ICSM „KONKURS URODZINOWY", ul. Kraśnicka 2/4, 03-579 Warszawa.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,38

  • Śr

    4,76

  • Min

    2,79

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane