Vendo Park w Łodzi już otwarty

Autor: dlahandlu.pl 1 grudnia 2017 14:10

Trei Real Estate należące do Tengelmann Group, kontynuuje swoją ekspansję, otwierając
w Łodzi swój piętnasty park handlowy pod szyldem Vendo Park. Będzie to szósty obiekt handlowy firmy w Polsce z przyjętym międzynarodowym formatem sieci. Trei Real Estate zarządza podobnymi obiektami w Czechach oraz na Słowacji.

– Każdy z naszych parków handlowych jest unikalny – mówi Jacek Wesołowski, Prezes Trei Real Estate Polska, o sukcesie marki. – Nasze doświadczenie lokalne oraz międzynarodowe w zakresie obiektów handlowych umożliwia nam dostosowanie się do potrzeb i wymogów klientów w mieście. To cel, do którego przywiązujemy dużą uwagę. Ten format obiektów wyjątkowo przypadł do gustu naszym najemcom. Podobnie jak w przypadku naszych poprzednich Vendo Park, w Łodzi jeszcze przed otwarciem wynajęliśmy wszystkie powierzchnie. – dodaje Jacek Wesołowski.

Vendo Park w Łodzi powstał w dzielnicy Widzew, 130 kilometrów na południowy zachód
od Warszawy. W zasięgu centrum handlowego mieszka ponad 700 tysięcy mieszkańców. Obiekt posiada 2500 mkw. powierzchni najmu oraz 230 miejsc parkingowych dla klientów. Wśród najemców znajdują się znane marki m.in.: KiK, Media Expert i Kakadu. W kwietniu swój lokal otworzy jeszcze jeden najemca. Szeroka oferta zakupowa codziennych produktów będzie uzupełniona przez asortyment sąsiadującego supermarketu Kaufland.

Trei Real Estate posiada już parki handlowe w Nysie, Chełmie, Milanówku, Mińsku Mazowieckim oraz Skierniewicach i planuje otwierać kolejne. – Widzimy spory potencjał, w szczególności na polskim rynku. Planujemy otworzyć 40 nowych parków. Obecnie jesteśmy w trakcie realizacji kolejnych pięciu projektów, a w następnym roku planujemy otwarcie kolejnych dwóch Vendo Park tylko w samej Łodzi. Chcemy dynamicznie rozwijać naszą sieć – mówi Wesołowski.

Trei Real Estate to deweloper i zarządca nieruchomości handlowych oraz mieszkalnych z siedzibą w Niemczech o wartości około 1 biliona euro. Firma posiada swoje oddziały w Polsce, Czechach, Portugalii oraz Stanach Zjednoczonych. Trei Real Estate jest częścią Grupy Tengelmann, międzynarodowej firmy handlowej będącej właścicielem: OBI, KiK, TEDi, babymarkt.de.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • czeps 2017-12-30 16:52:17

  No i gitara. akurat, zeby głośniki na sylwak kupić. Podenerwujemy trochę sąsiadkę:P

 • rojek 2017-12-24 13:26:18

  Mogłem przyjść na otwarcie, pewnie mniej bym wtedy wydał na prezenty.

 • trobo 2017-12-23 18:52:16

  Wreszcie. Jutro wpadam. Było jakieś specjalne otwarcie media expert? Przegapiłem coś?

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,99

 • Śr

  6,44

 • Min

  4,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane