Vendo Park w Świdnicy obok Kauflandu otwarty

Autor: dlahandlu.pl 7 grudnia 2017 13:22

Vendo Park, marka Trei Real Estate, należąca do niemieckiej grupy kapitałowej Tengelmann, otworzyła swój szesnasty obiekt zlokalizowany w Świdnicy k. Wrocławia.

W cztery lata zbudowaliśmy siedem Vendo Parków w Polsce, a kolejne dziewięć jest już w trakcie konstrukcji. Nasza koncepcja parków handlowych wciąż ma w Polsce spory potencjał i dlatego planujemy otworzyć w kraju 40 nowych obiektów – mówi Jacek Wesołowski, dyrektor generalny Trei Real Estate w Polsce.

W sąsiedztwie parku handlowego w Świdnicy znajduje się supermarket, Kaufland. Obiekt posiada powierzchnię 2600 mkw., która została w pełni wynajęta. Wśród najemców znajdują się Kakadu, Pepco czy kiosk Świat Prasy. Swój pierwszy sklep w mieście otworzą KiK oraz Action. 
Trei Real Estate posiada już parki handlowe w Nysie, Chełmie, Milanówku, Mińsku Mazowieckim oraz Skierniewicach. Oprócz parków handlowych, firma zarządza w Polsce także ponad setką supermarketów sieci Biedronka.
Trei Real Estate jest częścią Grupy Tengelmann, międzynarodowej firmy handlowej będącej właścicielem: OBI, KiK, TEDi, babymarkt.de.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    0,59

  • Śr

    0,31

  • Min

    0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8427

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane