Visa i Makro rozdają bony na kolejne zakupy

Autor: dlahandlu.pl 17 sierpnia 2017 12:56

Do 3 września br. potrwa wspólna kampania promocyjna Visa i sieci hurtowej MAKRO, w ramach której przedsiębiorcy otrzymają bony towarowe.

Od 4 sierpnia w każdy weekend przedsiębiorcy, którzy dokonają zakupów za min. 500 zł w hurtowych halach sieci MAKRO i opłacą je kartą Visa, otrzymają bon towarowy o wartości 50 złotych na kolejne zakupy w MAKRO. Co tydzień promocja rozpoczyna się o godz. 17:00 w piątek i trwa do północy w niedzielę lub do wyczerpania zapasów (do rozdania jest po 1000 bonów dziennie). Dodatkowo, przez cały okres promocji, klienci mogą wziąć udział w loterii, w której do wygrania są bony o wartości 1000 zł. Promocja zakończy się w pierwszy weekend września br.


„Na wzrost popularności kart firmowych wśród przedsiębiorców duży wpływ ma fakt, że są one coraz powszechniej akceptowane w miejscach, w których załatwiają oni różnego rodzaju sprawy – od urzędów, przez placówki pocztowe, aż po zakupy firmowe w takich sieciach jak MAKRO” – dodaje Adrian Kurowski, dyrektor Visa w Polsce.
Promocję Visa i MAKRO wspiera kampania reklamowa w radiu, w internecie – w tym poprzez media społecznościowe – w sklepach wielkopowierzchniowych, hurtowniach, na stacjach benzynowych oraz w halach sieci MAKRO. Do wykorzystywania materiałów reklamowych związanych z promocją zostały zaproszone banki-wydawcy kart Visa. Kreację kampanii przygotowała agencja Saatchi & Saatchi Poland, natomiast za zakup mediów odpowiada dom mediowy Starcom.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,49

  • Śr

    3,81

  • Min

    2,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8659

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane