PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Visa nawiązała współpracę z Pocztą Polską. Darmowa dostawa ma skłonić do płacenia kartą

Autor: dlahandlu.pl 15 marca 2016 11:46

Od 15 marca użytkownicy kart Visa, którzy zdecydują się zapłacić nimi w sklepach internetowych 4home.pl, Bdsklep.pl, Czasnabuty.pl, Endo.pl, Krakvet.pl, Sport-shop.pl, Szkla.pl lub Ravelo.pl, otrzymają darmową dostawę zamówionych produktów za pośrednictwem kuriera Poczty Polskiej. Promocję wspiera ogólnopolska kampania reklamowa w internecie, a do płacenia za zakupy kartą Visa zachęcają też sami partnerzy promocji.

Promocja potrwa do 15 kwietnia br. i do skorzystania z niej nie jest wymagana żadna minimalna kwota transakcji. Każdy opłacony kartą Visa zakup dokonany w jednym ze sklepów internetowych będących partnerami promocji zostanie doręczony za darmo kurierem Poczty Polskiej.

–  Darmowa dostawa to zawsze atrakcyjny bonus, a płatność kartą Visa za zakupy dokonywane online jest wygodna i bezpieczna. Mamy nadzieję, że dzięki takim promocjom coraz więcej konsumentów będzie wybierać ten sposób płatności” – komentuje Adrian Kurowski, dyrektor Visa Europe w Polsce.

Z badań przeprowadzonych przez agencję badawczą Gemius wynika, że aż 69 proc. klientów deklaruje, ze niższe koszty dostawy skłoniłyby ich do częstszych zakupów w internecie. Klienci dwa razy chętniej reagują na komunikację marketingową odwołującą się do darmowej dostawy niż do procentowych obniżek cen produktów. 

Promocję akcji wspiera kampania reklamowa w internecie, m.in. w serwisach Onet.pl i Wp.pl. Partnerzy promocji zachęcają do wzięcia udziału w niej poprzez swoje kanały online. Możliwość wykorzystania materiałów reklamowych otrzymały także banki-wydawcy kart Visa.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    8,99

  • Śr

    6,92

  • Min

    4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane