Visa promuje karty wśród przedsiębiorców

Autor: dlahandlu.pl 16 sierpnia 2016 11:26

Od początku sierpnia do końca września br. trwa kampania zachęcająca do korzystania z kart Visa Business. W ramach zaplanowanych działań Visa przekonuje przedsiębiorców do korzyści wynikających z posługiwania się kartami wydawanymi do rachunków firmowych.

Płacąc kartami w okresie promocyjnym u wybranych detalistów, przedsiębiorcy mogą skorzystać ze specjalnych ofert w serwisie Pracuj.pl oraz sieci hoteli AccorHotels. We wrześniu promocja obejmie kolejnych partnerów.
Materiały reklamowe uwypuklające zalety kart Visa Business są prezentowane w internecie (m.in. w wyszukiwarce Google i serwisie Allegro), w radiu (poprzez spoty w takich stacjach jak m.in. Program Trzeci Polskiego Radia, RMF Classic czy Tok FM) oraz w sieciach Makro Cash & Carry i Selgros Cash & Carry, za pomocą dostępnych tam form reklamowych (np. na wózkach sklepowych czy rewersach faktur).
Od sierpnia przedsiębiorcy mogą skorzystać również z dwóch pierwszych ofert specjalnych. Do 14 października przy płatności kartą Visa za usługi w serwisie Pracuj.pl zyskają dodatkowe 14 dni wyświetlania każdego ogłoszenia o pracę wykupionego online. Z kolei do końca roku płacąc online z Visa za rezerwację hotelu w ramach sieci AccorHotels (poprzez stronę www.accorhotels.com lub aplikację), otrzymają rabat w wysokości 20 proc., przy czym rezerwacja może dotyczyć dowolnej przyszłej daty do końca 2016 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    2,19

  • Śr

    1,69

  • Min

    1,09

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8676

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane