PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Visa startuje z akcją promocyjną we współpracy z Biedronką i Orlenem

Autor: dlahandlu.pl 16 maja 2015 20:26

Visa startuje z akcją promocyjną we współpracy z Biedronką i Orlenem Fot. mat. pras.

Wystartowała akcja promocyjna Visy przygotowana we współpracy z sieciami Orlen i Biedronka. Klienci płacący kartami z logo tej organizacji otrzymają zniżki i premie u partnerów. Akcja potrwa do 28 czerwca br.

W ciągu sześciu tygodni trwania promocji każda płatność kartą Visa lub smartfonem z wirtualną kartą Visa dokonana w dowolnej placówce obu sieci będzie nagradzana kodami promocyjnymi umożliwiającymi skorzystanie z atrakcyjnej oferty jednego z partnerów promocji – serwisu Allegro, sieci C&A, Cinema City, Intersport, Praktiker, Telepizza oraz marek własnych Orlenu: kawiarni Stop Cafe i paliwa Verva.

- Ze względu na ogromny zasięg obecnej kampanii zachęcającej do płacenia z Visa liczymy na to, że znacząco przyczyni się ona do rozwoju płatności bezgotówkowych w Polsce. Promocja obejmuje łącznie ponad 4 tys. placówek sieci Biedronka i Orlen. Szacujemy, że dzięki współpracy z obiema sieciami, największymi w swoich branżach w Polsce, a także bardzo szerokiemu wsparciu marketingowemu, dotrzemy z informacją do ponad 90 proc. Polaków, którzy w wyniku tej kampanii będą częściej korzystać z zalet płatności kartą Visa – komentuje Jakub Kiwior, dyrektor ds. rozwoju biznesu i marketingu w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, Visa Europe.

Podczas promocji klienci płacący bezgotówkowo z Visa w sklepach Biedronki lub na stacjach Orlenu otrzymają kody, które – po aktywacji za pomocą sms-a lub e-maila – umożliwią im skorzystanie ze specjalnej oferty u wybranego partnera promocji. Uczestnicy promocji otrzymali do wyboru: 20 zł zniżki przy zakupach za minimum 100 zł poprzez aplikację mobilną Allegro, bilet do sieci kin Cinema City za 15 zł, 25 proc. rabatu na wybrany produkt w sieci C&A, 20 roc. rabatu na odzież i obuwie w sieci Intersport, 20 zł rabatu przy zakupach za ponad 150 zł w sieci Praktiker, 3 małe lub średnie pizze w cenie 1 w sieci Telepizza, drugi gorący napój w kawiarniach Stop Cafe na stacjach Orlen za symboliczną złotówkę lub 10 groszy rabatu na każdy litr paliwa Verva na stacjach Orlen.

Po aktywacji kod zachowuje ważność do 31 lipca br. Sam odbiór oferty jest bardzo prosty, a klient może tego dokonać w dowolnej placówce partnera promocji. Jeśli posiadacz kodu nie może go wykorzystać, ma możliwość przekazania go innej osobie np. członkom rodziny lub przyjaciołom.

Promocja płatności bezgotówkowych Visa realizowana wspólnie z Biedronką, Orlenem oraz pozostałymi partnerami otrzymała intensywne wsparcie marketingowe. Zarówno sklepy Biedronka, jak i stacje Orlenu zostały odpowiednio oznakowane, a pracownicy obu sieci będą zachęcać klientów do dokonania płatności z Visa i wzięcia udziału w promocji. Dodatkowo, pracownicy stacji Orlenu będą nosić specjalne plakietki informujące o promocji. Z kolei w telewizji ogólnopolskiej (m.in. na kanałach TVP, TVN, Polsat oraz w stacjach tematycznych takich jak Discovery Channel czy AXN) będzie emitowany 30-sekundowy spot reklamowy zachęcający do wzięcia udziału w promocji.

O promocji poinformują swoich klientów także banki-wydawcy kart Visa, z których wiele zarezerwowało w tym celu swoje kanały komunikacji (m.in. ekrany w bankomatach, przestrzeń na stronach www czy e-mailing).

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  2,29

 • Śr

  1,65

 • Min

  1,16

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8147

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane