PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Visa zachęca przedsiębiorców do korzystania z kart

Autor: pr/dlahandlu.pl 29 września 2015 13:56

29 września rozpoczyna się kampania, która ma zachęcać przedsiębiorców do korzystania z kart Visa Business, przeznaczonych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Visa stara się przekonać przedsiębiorców – m.in. poprzez odwołanie się do konkretnych sytuacji, w których mogą się znaleźć – że korzystanie z kart Visa Business pozwala na sprawne i szybkie działanie w prowadzeniu biznesu.

Hasło przewodnie kampanii brzmi „Ty, Twój zespół i karta Visa Business”, a jej głównym celem jest pokazanie przedsiębiorcom, że karta Visa Business ułatwi codzienne płatności zarówno im, jak i ich pracownikom. Korzystanie z karty Visa do użytku służbowego pozwala m.in. zminimalizować ryzyko utraty gotówki i koszty jej obsługi, płacić swobodnie dostawcom na całym świecie, także poprzez internet.

Reklamy Visa wyświetlane będą w różnych formach w branżowych portalach internetowych. W ramach kampanii pojawią się też posty promocyjne w serwisie społecznościowym dla profesjonalistów LinkedIn oraz reklamy (m.in. na plakatach) w punktach sprzedaży sieci Makro Cash and Carry. Bohaterami reklam wykorzystywanych w kampanii są właściciele firm – budowlanej oraz cukierni – którzy prowadząc swoje interesy, korzystają z kart Visa Business.

W ramach kampanii przeprowadzona zostanie także promocja wspólnie z siecią Praktiker, która rozpocznie się 23 października br.

Możliwość wykorzystania materiałów reklamowych w komunikacji ze swoimi klientami otrzymały także banki-wydawcy kart Visa.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8423

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 648989

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane