PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Vive Profit chce stworzyć sieć sklepów wielkopowierzchniowych z odzieżą używaną

Autor: dlahandlu.pl 24 czerwca 2014 11:51

20 nowych, wielkopowierzchniowych sklepów z odzieżą używaną VIVE Profit zostanie otwartych do końca 2014 roku w różnych miastach w Polsce. Strategia rozwoju spółki zakłada stworzenie rozbudowanej sieci detalicznych punktów handlowych do końca 2015 roku.

Dotychczas powstało 6 sklepów - 4 na terenie Kielc oraz po 1 w Lublinie i Chełmie. W najbliższych tygodniach zostaną otwarte kolejne punkty w Polsce południowej.

Spółka stale poszukuje lokalizacji, w których powstaną kolejne sklepy VIVE Profit. W pierwszej kolejności planowane są otwarcia punktów handlowych w centralnej i południowej Polsce. - Nie wykluczamy także rozwoju sieci sprzedaży w innych krajach europejskich - informuje Mariusz Pniewski, prezes zarządu Vive Profit Center. 

Firma zamierza do końca 2014 roku zatrudnić około 200 nowych pracowników, zarówno na stanowiska związane ze sprzedażą i obsługą klienta, jak również zaopatrzeniem oraz zarządzaniem.

Działalność Grupy Vive skoncentrowana jest na recyklingu tekstyliów (zbiórki, import, sortowanie, eksport i sprzedaż detaliczna odzieży sortowanej oraz przerób niesprzedawalnego produktu na czyściwo przemysłowe).

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    6,14

  • Min

    4,66

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane