Vobbis otwiera kolejny salon z „Samsung Brand inStore”

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 25 lipca 2013 12:13

Tym razem w Białymstoku wdrożona została nowa koncepcja sklepu, opracowana przez Vobis we współpracy z Samsungiem. To nowość na polskim rynku i po Warszawie, drugi tego typu salon w Polsce.

W specjalnej strefie Samsunga będą prezentowane najnowsze rozwiązania z dziedziny elektroniki użytkowej i nowoczesnych technologii. Te zmiany oraz inwestycje to część nowej strategii firmy, która po niedawnej restrukturyzacji stawia ponownie na rozwój i rynkową ekspansję. Vobis oczywiście nadal będzie wzmacniał coraz bardziej obiecujący kanał e-commerce, ale równocześnie nie zamierza ograniczać swojej obecności w tradycyjnym handlu. 

Następne lokalizacje Samsung Brand inStore to Koszalin i Wrocławiu, prace nad adaptacją sklepów już trwają. Vobis zapowiada, że do końca sierpnia b.r. nowa koncepcja ma zostać wdrożona w pozostałych salonach Vobis Digital na terenie całego kraju. Efektem tych wszystkich zmian będzie szersza i bardziej atrakcyjna oferta handlowa, w której pojawią się również nowe kategorie produktowe – np. aparaty cyfrowe i telewizory HD.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,58

  • Śr

    3,45

  • Min

    2,38

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8427

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane