Volare Travel z ofertą w ramach Lidl Podróże

www.portalspozywczy.pl 11 września 2017 19:46

Dla Lidl Podróże przygotowaliśmy m.in. zimowe wyjazdy do kurortów alpejskich oraz wiosenne i letnie na Riwierę Adriatycką, do Toskanii czy na Sardynię – mówi dla serwisu portalspozywczy.pl Jarosław Pydych, właściciel biura podróży Volare Travel.

12 września br. Lidl Polska wchodzi w branżę turystyczną. Jako agent turystyczny pod marką Lidl Podróże będzie sprzedawał wycieczki krajowe i zagraniczne polskich touroperatorów, z którymi nawiązał współpracę. Jednym z nich jest firma Volare Travel.

Jakie typy wycieczek Volare Travel będzie sprzedawała poprzez Lidl Podróże? – Dla tego segmentu rynku, jaką jest marka Lidl Podróże przygotowujemy wyjazdy, w których od lat się specjalizujemy. Zimą jest to propozycja hoteli i apartamentów do znanych narciarskich kurortów alpejskich. Mamy ofertę od otwarcia sezonu narciarskiego z karnetami w cenie, poprzez rodzinne wyjazdy na ferie na każdą kieszeń, na bardzo eleganckich strukturach kończąc – wyjaśnia Pydych.

Dodaje, że na wiosnę i latem zaproszą klientów Lidl Podróże m.in. na Riwierę Adriatycką, do Toskanii, na Sardynię, itp. – Jest to głównie oferta na dojazd własny, ale będą także wycieczki objazdowo-poznawcze. Włochy to nie tylko kraj na wakacje czy ferie, to trochę styl życia, którym chcielibyśmy się podzielić. Niewykluczone, że przygotujemy dla Lidl Podróże także ciekawe, autorskie programy wycieczek do innych krajów niż Włochy – mówi właściciel biura podróży.

– W ofertach przygotowanych przez nas dla Lidl Podróże znajdą się również dodatkowe bonusy przy niektórych obiektach, zawarte już w cenie, jak np. karnety narciarskie, woda i wino do obiadokolacji, wejście do strefy wellness – informuje Jarosław Pydych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8820

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane