Volvo rusza z projektem dostawy zakupów do samochodu

Autor: retaildetail.eu/dlahandlu.pl 24 listopada 2015 14:25

Volvo Cars ogłosił w 2014 roku, że udostępni sklepom internetowym dostęp do bagażników samochodów swojej marki, a obietnica ta właśnie stała się faktem. PostNord (firma logistyczna), Lekmer.com (sklep z produktami dla dzieci ) i Mat.se (supermarket online) rozpoczęły pierwszy zintegrowany proces dostawy bezpośrednio do samochodu klienta.

Volvo In-Car Delivery będzie używać jednorazowego klucza cyfrowego, który pozwoli na dostęp kuriera do samochodu w określonym czasie. Właściciel samochodu najpierw złoży zamówienie w internecie, później wybierze formę dostawy "do samochodu", a następnie pojawi się komunikat (jest to wiadomość SMS lub e-mail) na smartfonie, tablecie lub komputerze, gdy paczka zostanie dostarczona.

Nowa usługa na razie jest dostępna tylko dla właścicieli Volvo w Göteborgu, jednak ma być rozszerzona się na inne części Szwecji i inne kraje. 

Internet gigant Amazon również widzi przyszłości dla dostaw samochodowych, podobną usługę testowano w Monachium, we współpracy z DHL i Audi.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8529

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane