Vouchery Super Prezentów w sieci Carrefour

Autor: dlahandlu.pl 4 grudnia 2017 15:15

Klienci sklepów Carrefour Polska mogą skorzystać z wyselekcjonowanej oferty voucherów prezentowych Super Prezentów. Do dyspozycji klientów Carrefour Polska jest ponad 80 różnego rodzaju propozycji prezentów.

W ofercie znalazły się zarówno vouchery na konkretną atrakcję jak również zestawy umożliwiające wybór spośród kilkunastu lub kilkudziesięciu możliwości. Część oferty będzie aktualizowana sezonowo i dopasowywana do oczekiwań i zainteresowań klientów. Po dokonaniu zakupu klienci będą mieli 12 miesięcy na wykorzystaniu vouchera lub pakietu.

Do sklepów Carrefour Polska przygotowano specjalnie zaprojektowane ekspozytory. Zapewniają one widoczność i dostępność Super Prezentów dzięki podświetleniu LED.

- Zdecydowaliśmy się zrealizować nasz pomysł z Carrefour Polska ponieważ łączy nas dbałość o wysoką jakość oferty, otwartość na nowości i niestandardowe rozwiązania, które pozwalają wyróżnić się na rynku - mówi Wojciech Stefańczyk, country manager firmy Super Prezenty. – Wspólnie stworzyliśmy unikatową na polskim rynku propozycję dla klientów Carrefour Polska. Nikt wcześniej nie zaoferował tak bogatej oferty voucherów prezentowych w ogólnopolskiej sieci sprzedaży detalicznej – dodaje.

Pierwsze ekspozytory pojawiły się w trzech warszawskich lokalizacjach Carrefour Polska – Arkadia, Złote Tarasy i Sawa. W kolejnych miesiącach zasięg oferty Super Prezentów będzie rozszerzany o kolejne lokalizacje.

Super Prezenty oferują ok. 2000 atrakcji dostępnych na terenie całej Polski od blisko 500 partnerów. Od 2012 roku firma zbudowała rozległą sieć dystrybucji obejmującą własny sklep w Warszawie, 7 centrów handlowych w całej Polsce, 40 salonów Empik, 365 sklepów Tesco, 250 sklepów Carrefour oraz 1075 salonów prasowych Kolporter.

Super Prezenty są częścią międzynarodowej grupy Gera Dovana, jednego z pierwszych i największych dostawców voucherów podarunkowych w Europie.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,99

  • Śr

    4,77

  • Min

    2,89

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9476

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane