PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

W 100 sklepach testowany jest projekt "darmowa kawa za zakupy"

Autor: dlahandlu.pl 21 kwietnia 2016 10:10

W jednej z największych sieci handlowych w Polsce wdrażana jest właśnie promocja polegająca na częstowaniu klientów darmową kawą za zakupy, oparta na kodach kreskowych oraz automatach vendingowych.

Program jest efektem współpracy trzech podmiotów: operatora maszyn vendingowych AutomatSpec, firmy Polskie ePłatności, której system umożliwia weryfikację transakcji oraz sieci handlowej.

Promocja oparta jest na mechanizmie łączącym system kasowy w sklepie, maszynę vendingową oraz procesora płatności bezgotówkowych. Klient po dokonaniu zakupów otrzymuje od kasjerki paragon z kodem kreskowym, który po przyłożeniu do czytnika maszyny i weryfikacji przez Polskie ePłatności, wydaje darmową kawę.

AutomatSpec może je wdrożyć w dowolnych maszynach vendingowych, nie tylko tych z kawą i produktami spożywczymi. Firma Polskie ePłatności dysponuje natomiast narzędziami i oprogramowaniem, które umożliwiają procesowanie „płatności” tj. połączenie dowolnego przedmiotu, którym dokonywana jest płatność bezgotówkowa tj. np. kodu kresowego, karty pracowniczej czy legitymacji studenckiej, z dowolną maszyną vendingową.
Projekt wdrażany jest właśnie w 100 sklepach na terenie całego kraju. - Jest to w mojej opinii idealny przykład na to, że dzięki rozwojowi technologii i dostosowywaniu się procesorów płatności do potrzeb współczesnego handlu, programy lojalnościowe oraz formy nagradzania klientów przez sieci handlowe osiągają zupełnie nowy poziom. Dodatkowo, tego typu promocje przyciągają kupujących do konkretnych placówek handlowych, gdyż oferuje im się coś więcej niż tylko zakupy – wyjaśnia Janusz Bober, prezes zarządu, Polskie ePłatności.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    8,99

  • Śr

    6,92

  • Min

    4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane