PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

W 2015 roku Ruch chce uruchomić 10 placówek convenience pod szyldem Superac

Autor: dlahandlu.pl 19 stycznia 2015 13:35

W 2015 roku Ruch chce uruchomić 10 placówek convenience pod szyldem Superac

Nowy sklep sieci Superac powstanie przy ul. Siennej w Warszawie. Placówka należy do większej sieci, zarządzanej przez Ruch SA. - Oprócz tradycyjnej sieci punktów sprzedaży RUCH, w maju 2013 roku uruchomiliśmy pierwszy sklep klasyfikowany jako convenience store. Obecnie sieć SUPERAC liczy 10 sklepów, które są zlokalizowane w większości w miejscach, w których dotychczas znajdowały się saloniki RUCHu - wyjaśnia rzecznik Ruchu.

- W 2015 sklepy będą się również pojawiały w innych lokalizacjach, ale nie chcemy zdradzać szczegółowych planów, możemy się jednak pochwalić, że obroty w miejscach, w których operujemy pod nowym bandem, bardzo szybko rosną. Plan minimum na 2015 to podwojenie liczby placówek operujących pod szyldem SUPERAC - mówi Izabela Cicha-Berenda, rzecznik prasowy Ruch.

Superac to sieć sklepów wielobranżowych, gdzie oprócz produktów dostępnych dotychczas w kioskach Ruchu, sprzedawane są także przekąski, żywność i alkohol. Sieć rozwijana jest na zasadzie umowy agencyjnej, gdzie nie jest wymagany wkład własny, a jedynie płatna jednorazowo, zwrotna kaucja.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    2,39

  • Śr

    1,67

  • Min

    1,09

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane