W Białymstoku powstanie dziesiąte centrum handlowe?

Autor: bia24.pl 23 października 2017 14:18

W Białymstoku, w zaskakującej lokalizacji, powstanie kolejna w tym mieście galeria handlowa. Obiekt zostanie wybudowany na rogu ulic: Kazimierza Wielkiego i 42 Pułku Piechoty na os. Pieczurki - informuje serwis bia24.pl.

Miasto udzieliło już pozwolenia na budowę warszawskiej firmie Oreo Investments Sp. z o.o. Nowy obiekt wielkością ma przypominać centrum handlowe przy ul. Hetmańskiej. Poza sklepem wielkopowierzchniowym ma się tam znaleźć również przestrzeń dla sklepu typu dom i ogród.

- W skład wielofunkcyjnego zespołu handlowo-usługowego wchodzi: budynek handlowo-usługowy, płyta parkingowa, jednopoziomowy garaż nadziemny, wiata, mury oporowe, ekrany ochronne, zbiorniki pożarowe, stróżówki oraz zagospodarowanie terenu, wewnętrzny układ komunikacyjny z miejscami postojowymi, infrastrukturą techniczną usytuowany na częściach działek - informuje Kamila Busłowska z biura prasowego Urzędu Miasta w Białymstoku.

W Białymstoku działa już dziewięć centrów handlowych (m.in. Galeria Alfa, Galeria Jurowiecka, Atrium Biała) o łącznej powierzchni najmu 216 tys. m kw. Kolejny niewielki obiekt handlowy zostanie otwarty w ramach planowanego kompleksu nowego dworca autobusowego.

Mimo, że eksperci od marketingu przestrzegają przed kolejną tego typu inwestycją (ich zdaniem Białystok jest miastem bardzo nasyconym galeriami), to niektórzy eksperci uważają, że budowa nowego obiektu handlowego to może być dobry interes.

więcej na bia24.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    10,50

  • Śr

    6,94

  • Min

    3,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8745

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane