W CH HIT supermarket classic Carrefour ma 1 tys. mkw. powierzchni

Autor: dlahandlu.pl 10 października 2016 19:45

Carrefour Polska otworzył supermarket w segmencie classic (oprócz tego sieć ma też segment urban i premium). Sklep o powierzchni ok. 1 tys. mkw. zlokalizowany jest w galerii handlowej przy ul. Warszawskiej 36 w Nowym Dworze Mazowieckim i oferuje ponad 12 tysięcy artykułów.

Supermarket w Galerii Hit poza stoiskami samoobsługowymi oferuje lady tradycyjne z ofertą 300 rodzajów wędlin, serów, ryb i wyrobów garmażeryjnych.

– W tym roku otworzyliśmy już nowe sklepy w segmentach premium i urban, natomiast supermarket przy ul. Warszawskiej reprezentuje trzeci segment – classic, oferujący szeroki wybór produktów codziennej potrzeby, w tym przede wszystkim asortymentu świeżego, marek własnych, artykułów przemysłowych i tekstyliów – dodaje François Vincent, dyrektor supermarketów i sklepów convenience.

W ramach produktów świeżych sklep oferuje 100 rodzajów warzyw i owoców na Targu Świeżości, wypiekane na miejscu pieczywo, a także nabiał i wędliny pochodzące od regionalnych dostawców, takich jak: PIB, Tarczyński, Gzella, Duda. W ofercie sklepu są również wędliny tradycyjne, pochodzące z własnej Wędzarni Carrefour. Klienci supermarketu w Nowym Dworze Mazowieckim mają możliwość zakupu świeżo wyciskanego na miejscu soku z pomarańczy oraz naturalnie mętnego soku z jabłek.

Gamę produktów świeżych uzupełnia linia produktów naturalnych „Jakość z Natury Carrefour”. Asortyment tej kategorii produktów został niedawno rozszerzony o pomidory malinowe od lokalnego dostawcy z Mazowsza.

Sklep oferuje również 250 artykułów dedykowanych osobom, które dbają o zdrowie. Są to produkty bio, bezglutenowe, sojowe, bez laktozy, a także przeznaczone dla diabetyków oraz alergików. W kategorii bio, w stałej ofercie sklepu znalazły się również owoce i warzywa.

W ofercie dostępne są także produkty Kuchni Świata, reprezentujące kuchnie 12 krajów, m.in. Hiszpanii, Turcji, Nepalu czy Peru, a artykuły marki Reflets de France i włoskie Terre d’Italia.

Obsługę klientów zapewnia 26 pracowników z Nowego Dworu i okolic. W sklepie uruchomiono 6 kas, w tym 2 kasy szybkiej obsługi.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    2,19

  • Śr

    1,69

  • Min

    1,09

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8676

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane