W Chojnicach ruszy 44. market sieci OBI w Polsce

Autor: www.dlahandlu.pl 1 października 2013 12:02

Jest już pozwolenie na użytkowanie marketu budowlanego OBI - otwarcie zaplanowano na 4 października. Inwestorem obiektu jest Rank Progress, który realizuje w Pawłówku k. Chojnic regionalne centrum handlowe - Bramę Pomorza. Market OBI jest pierwszą częścią tej inwestycji.

Prace wykończeniowe na terenie marketu budowlanego OBI zostały już zakończone. Inwestor - Rank Progress posiada już także decyzję o pozwoleniu na użytkowanie obiektu.

- To już kolejna inwestycja na przestrzeni wielu lat, którą realizujemy razem z OBI. Nasza współpraca jest dowodem na to, że międzynarodowe sieci handlowe chętnie realizują swoje projekty w miastach średniej wielkości, co jest zgodne z naszą strategią działania - mówi Jan Mroczka, Prezes Grupy Kapitałowej Rank Progress SA.

Nowy obiekt, o powierzchni całkowitej ponad 9 700 mkw., to 44 market sieci handlowej OBI w Polsce. Jest on częścią większej inwestycji Rank Progress w Pawłówku k. Chojnic. Na liczącej ponad 14 ha działce spółka kończy budowę centrum handlowego o powierzchni prawie 40 tys. mkw., z parkingiem na blisko 1300 miejsc. Otwarcie galerii planowane jest na jesień 2013 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8711

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane