PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

W ciągu roku Biedronka pojawiła się w 4,8 tys. publikacji prasowych

Autor: pr, dlahandlu.pl 2 października 2015 11:00

W ósmej edycji rankingu Top Marka 2015 sieć Biedronka po raz kolejny okazała się medialnym liderem wśród sieci handlowych. Biedronka w ciągu badanych 12 miesięcy pojawiła się w blisko 4,8 tys. publikacji prasowych.

W zestawieniu Top Marka 2015 marka Biedronka zdobyła 113 punktów, ponad dwukrotnie więcej niż kolejna sieć handlowa. Jest to największa różnica pomiędzy pierwszą a drugą marką wśród wszystkich branż przeanalizowanych w zestawieniu. W analizowanym okresie, od 1 lipca 2014 r. do 30 czerwca br., Biedronka pojawiła się w blisko 4,8 tys. publikacji prasowych, z czego ponad 96 proc. stanowiły teksty o wydźwięku pozytywnym i neutralnym. Marka została też liderem wśród sieci handlowych w zakresie wartości ekwiwalentu reklamowego publikowanych materiałów, który wyniósł ponad 215 mln zł. W zestawieniu marek detalistów, najczęściej przywoływanych w serwisach internetowych oraz w mediach społecznościowych, Biedronka zajęła drugie miejsce.

Tegoroczny ranking Top Marka przygotowano na podstawie analizy publikacji prasowych z ponad tysiąca stu tytułów o zasięgu ogólnopolskim i regionalnym oraz monitoringu ponad 850 tys. polskojęzycznych serwisów internetowych

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,55

  • Min

    2,51

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8001

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane