PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

W dyskontach Czerowna Torebka można płacić kartą

Autor: www.dlahandlu.pl 20 lutego 2014 19:51

Spółka Czerwona Torebka rozwija koncepcję nowego projektu sieci sklepów dyskontowych. Od 17 lutego, we wszystkich otwartych dyskontach sieci można już zapłacić kartą.

Terminale płatnicze wprowadzone do Dyskontów Czerwona Torebka będą obsługiwać niemal wszystkie rodzaje kart płatniczych (z wyłączeniem American Express). Nowa opcja płatności jest już dostępna we wszystkich dziewięciu otwartych sklepach i będzie wprowadzana do każdego nowo otwartego dyskontu.

Czytaj także: Czerwona Torebka zdradza szczegóły strategii asortymentowej i cenowej

- Decyzję o wprowadzeniu terminali płatniczych rozważaliśmy od samego początku tworzenia konceptu sieci Dyskont Czerwona Torebka - mówi Paweł Ciszek, prezes zarządu spółki Czerwona Torebka - Staramy się jak najlepiej zadbać o komfort klientów i wdrażać usprawnienia, które ułatwią robienie zakupów w naszych sklepach. Uruchomienie terminali nie oznacza jednak, że zrezygnujemy z bankomatów przy sklepach. Chcemy dać klientom jak największy wybór jeśli chodzi o formę płatności.

Dyskont Czerwona Torebka to nowy projekt handlowy spółki Czerwona Torebka. Pierwsze obiekty zostały otwarte pod koniec ubiegłego roku.

Sprawdź ceny w Dyskontach Czerwona Torebka

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • CzT 2014-02-21 14:53:26

  JAk na razie cienko to widzę z tymi super pseudo dyskontami. Ceny podobno hurtowe a klientów jak na lekarstwo. Ciekawe dlaczego? np. w Szczecinie na Prawobrzeżu> Może klienci jeszcze o tym nie wiedzą? Przez cały dzień pusto że aż echo a personel znudzony i nawet dzień dobry nie powie. SUPER DYSKONT.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  5,49

 • Śr

  3,83

 • Min

  2,68

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane