PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

W Feminie będzie tylko Biedronka? Jeronimo Martins ma trudności z realizacją projektu

Autor: Gazeta Wyborcza 27 sierpnia 2015 09:33

Właściciel sieci Biedronka, Jeronimo Martins złożył wniosek o pozwolenie na budowę sklepu i kina. Ale przez braki w dokumentacji decyzja została wstrzymana.

W ramach projektu złożonego przez koncern Jeronimo Martins w lokalizacji kina Femina przy al. Solidarności ma powstać oprócz sklepu Biedronka kameralna placówka z jedną salą, obsługiwaną przez profesjonalnego operatora kinowego. Biuro prasowe Jeronimo Martins zapewnia, że ich stanowisko od czasu pierwszej deklaracji o inwestycji łączącej funkcję handlową i kulturalną nie zmieniło się. Koncern złożył wniosek o pozwolenie na budowę obejmujące sklep i kino. Ze względu na konieczność uzupełnienia dokumentacji decyzja została czasowo wstrzymana.

Jak podało "GW" biuro prasowe Jeronimo Martins, realizacja projektu może się okazać niemożliwa ze względu na działania innych podmiotów. "Proces formalny związany z tą inwestycją już od samego początku jest opóźniany przez dodatkowe etapy będące efektem m.in. protestów czy zaskarżeń osób trzecich. Jeżeli takie działania uniemożliwią uzyskanie pozwolenia, będziemy zmuszeni zrealizować inwestycję zgodną z uzyskanym wcześniej pozwoleniem obejmującym jedynie funkcję handlową" - podało biuro prasowe koncernu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,50

  • Śr

    3,37

  • Min

    2,33

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane