PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

W Galerii Mokotów kosztem 10 mln zł powstanie The Designer Gallery

Autor: www.dlahandlu.pl 17 maja 2016 19:28

Unibail-Rodamco szykuje gruntowne zmiany w Galerii Mokotów. W planach jest stworzenie specjalnej strefy dla designerskich marek.

Od listopada tego roku powierzchnia 3145 mkw., zlokalizowana na poziomie I centrum handlowego, zostanie przekształcona w The Designer Gallery. Prace nadające tej części nowy wygląd obejmą powierzchnię 1800 mkw. i potrwają od czerwca do listopada br. Wartość inwestycji szacowana jest na 10 mln złotych.

Do oferty obecnych już marek premium dołączą sklepy typu: pop-up store, concept store oraz nowe sklepy i marki modowe niedostępne dotąd w Polsce, które na swój debiut wybrały Galerię Mokotów.

Strefę utworzą 33 sklepy oraz dodatkowa przestrzeń o powierzchni 50 mkw., w której odbywać się będą wydarzenia organizowane przez najemców i Galerię Mokotów, ściśle związane z modą i sztuką. To tu organizowane będą wystawy, warsztaty czy pokazy mody.

W ramach nowego konceptu pojawią się wolnostojące konstrukcje – specjalnie zaprojektowanie miejsca sprzedaży, w których swoje kolekcje będą cyklicznie oferować projektanci i artyści.

Nową propozycją będzie również sklep koncepcyjny, oferujący wiele stylowych marek i nowoczesnych rozwiązań nie tylko z dziedziny mody. Obejmujący swoją ofertą także designerskie rozwiązania, np. elementy wyposażenia wnętrz, będzie elementem łączącym różne dziedziny sztuki projektowania.

Przy nowym projekcie Unibail-Rodamco zdecydowało się na współpracę z Katarzyną Sokołowską. Ceniona reżyserka pokazów mody pełni przy projekcie rolę zewnętrznego współpracownika, który jako Chief Editor razem z Unibail-Rodamco czuwać ma nad ostatecznym kształtem The Designer Gallery, rekomendując do współpracy ciekawych twórców i projektantów.

Prace związane z rozbudową i rearanżacją centrów będą prowadzone tak, aby nie zakłócały normalnego ich funkcjonowania i w jak najmniejszym stopniu wpływały na komfort klientów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    18,99

  • Śr

    15,85

  • Min

    9,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane