W Galerii Sfera oprócz Piotra i Pawła powstanie też Biedronka

Autor: dlahandlu.pl 20 sierpnia 2013 09:33

Na przełomie sierpnia i września w bielskiej Galerii Sfera zostanie otwarty sklep Biedronka. Dyskont będzie znajdowała się w galerii I, gdzie zajmie lokal o powierzchni ponad 1,1 tys. mkw. Będzie drugim - obok supermarketu Piotr i Paweł - wielko-powierzchniowym sklepem z ofertą spożywczą w Galerii Sfera. Każdy z operatorów zlokalizowany jest w osobnym budynku, każdy w bliskiej odległości od parkingu.

- Otwarcie Biedronki w Galerii Sfera jest jednym z ważniejszych etapów trwającej od 2012 rekomercjalizacji. Motywem przewodnim realizowanej strategii jest zapewnienie komplementarnej oferty handlowej Galerii Sfera - dlatego właśnie proponujemy naszym klientom dwóch operatorów spożywczych o zróżnicowanej, ale wzajemnie uzupełniającej się ofercie - tłumaczy Joanna Bierówka, manager ds. marketingu Galerii Sfera w Bielsku-Białej.

Przed grudniem 2011 roku, gdy do Sfery wprowadził się Piotr i Paweł w centrum handlowym działał market sieci Carrefour. 

Galeria Sfera to oferta 250 sklepów, biurowiec, hotel Qubus, 25 kawiarni i restauracji, nowoczesne kino z 7 salami, klub fitness, a także klub muzyczny z kręgielnią i dyskoteką.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • góral 2013-08-20 14:34:18

    Bierówka, ile skasowałaś od Biedry za wpuszczenie ich do tej galerii?Że też takich Polaków wychowała ta ziemia!!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9338

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane