W Garwolinie powstanie park handlowy. Operatorem spożywczym została Biedronka

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 15 października 2013 19:59

We wrześniu 2014 roku w Garwolinie powstanie park handlowy o powierzchni 3,5 tys. mkw. Obiekt o nazwie Pasaż Targowa zostanie zlokalizowany w centrum miasta u zbiegu ulicy Targowej oraz Alei Legionów. Kluczowym najemcą obiektu została Biedronka.

Do dyspozycji klientów udostępniony zostanie parking na około 85 samochodów. Obiekt uzyskał już pozwolenie na budowę, w tej chwili rozpoczynają się prace ziemne. Planowane otwarcie obiektu to wrzesień 2014.

- Budowanie obiektów typu retail park, to jedna ze strategii rozwoju, którą przyjęliśmy w 2010 roku obserwując trendy na rynku. W ciągu najbliższych lat powstanie w całej Polsce kilkaset takich obiektów. Powierzchnia najmniejszych parków to już 1 000 metrów, największe będą miały powierzchnie powyżej 10 000 metrów. - mówi Wojciech Drozd właściciel RetPro.

- Elastyczność w zakresie konfiguracji wielkości obiektu, doboru branż i najemców, oraz niższe koszty budowy i eksploatacji powodują iż retail parki mają do zagospodarowania bardzo duży rynek, a sieci handlowe zyskają wiele nowych, dobrych lokalizacji. W ciągu najbliższych dwóch lat planujemy uruchomić ok 5-7 tego typu obiektów. Pierwszym był obiekt Galeria NDM, drugim jest projekt w Garwolinie, trzecim będzie obiekt na Śląsku. Aktualnie kończymy opracowanie finalnej koncepcji projektu, i jego komercjalizację rozpoczniemy w listopadzie - dodał prezes firmy.

RetPro zajmuje sie kompleksową realizacją inwestycji o charakterze handlowym, usługowym, biurowym i mieszkalnym, oraz sprzedażą gotowych projektów komercyjnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    2,19

  • Śr

    1,71

  • Min

    1,09

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane