PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

W Gdyni inwestor zaplanował mieszkanie w Biedronce

Autor: trojmiasto.eska.pl 13 sierpnia 2015 11:21

Mieszkanie w Biedronce? W Gdyni właściciele sieci wpadli na taki pomysł, by móc realizować swoją inwestycję. Okoliczni mieszkańcy złożyli zawiadomienie do prokuratury - podaje trojmiasto.eska.pl.

Przy ul. Chwarznieńskiej 178A w gdyńskiej dzielnicy Chwarzno-Wiczlino powstaje market Biedronka, w którym inwestor zaplanował... mieszkanie. 

Wszystko przez lokalne prawo. Inwestor starał się o budowę marketu na Chwarznieńskiej już od dłuższego czasu. Początkowo jego wniosek został odrzucony przez magistrat, bo był niezgodny z lokalnym planem zagospodarowania przestrzennego. Według prawa, w okolicy nie mógł powstać obiekt czysto usługowy. Przedstawiciele firmy Jeronimo Martins Polska (właściciela sieci Biedronka) złożyli więc kolejny wniosek, gdzie w projekcie znalazło się miejsce na jedno mieszkanie. Funkcja mieszana (usługowo-mieszkaniowa) jest już dopuszczana w tej lokalizacji.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • misia 2015-08-14 11:29:46

    a czy aby na pewno tam jest plan?

  • kotek 2015-08-13 14:43:29

    czego ludzie beczycie, wybraliście gamoni, którzy nie potrafią sklecić paru zdań w MZiZP tak aby w sposób logiczny zapisać co można wybudować i o jakich parametrach. jaki to problem narzucic minimalne/maksymalne proporcje funkcji usługowej do mieszknaniowej?. Chyba, ze prawo tworzy się dla cwaniaków, którzy wiedzą jak sie w nim poruszać

  • oluk 2015-08-13 14:32:19

    będzie blisko z domu na zakupy

ZOBACZ WSZYSTKIE (3)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane