W halach Selgrosu można już płacić kartą

Autor: www.portalspozywczy.pl/www.dlahandlu.pl 12 października 2012 10:24

Już na początku 2013 r. klienci hurtowni sieci Selgros będą mogli zapłacić za zakupy kartami płatniczymi. - Już od pewnego czasu testujemy płatności kartami w naszej poznańskiej hali. Wyniki są pozytywne, więc jest szansa, że już od początku 2013 r. rozwiązanie pojawi się we wszystkich naszych hurtowniach w Polsce - mówi Cezary Furmanowicz, dyrektor działu marketingu, Selgros Polska.

Umożliwienie płatności kartami w hurtowniach, to istotna zmiana w strategii firmy Selgros w Polsce. Dotychczas klienci hurtowni Selgrosu mogli realizować bezgotówkowe zakupy jedynie za pomocą prywatnej karty kredytowej wydanej przez dystrybutora we współpracy z Sygma Bank Polska. Karta Płatnicza Selgros to połączenie prywatnej karty kredytowej z kartą identyfikacyjną.

Selgros nie chciał do tej pory wprowadzić płatności kartami, ze względu na wysokie opłaty interchange. Jednak jak zaznaczył Cezary Furmanowicz, klienci się zmieniają, większość z nich ma już w swoich portfelach karty, więc firma chce im ułatwić zakupy.

Selgros Cash&Carry jest częścią holdingu Trans-Gourment, zajmującego się sprzedażą hurtową produktów żywnościowych. Obecnie Selgros ma w Polsce 15 hurtowni zlokalizowanych w: Białymstoku, Bytomiu, Gdańsku, Gliwicach, Łodzi (dwie hale), Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Radomiu, Szczecinie, Warszawie (dwie hale) i we Wrocławiu (dwie hale). Docelowo władze spółki planują rozwinąć sieć do 20 hal.

W roku 2011 Selgros Cash&Carry osiągnął przychody ze sprzedaży na poziomie 3,4 mld zł. Firma zatrudnia w Polsce około 4500 pracowników.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • klient 2012-10-12 21:52:14

    W Radomiu można płacić kartą w Selgrosie już od lipca.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9338

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane