W Ikei można płacić kartami zbliżeniowymi

Autor: dlahandlu.pl 13 kwietnia 2011 11:50

We wszystkich sklepach IKEA - w Warszawie, Jankach, Gdańsku, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu oraz Łodzi - użytkownicy kart z logo MasterCard PayPass mogą płacić zbliżeniowo. Bezstykowo zapłacić można zarówno za meble i akcesoria wyposażenia wnętrz, jak i za obiad w restauracji, przekąskę w bistro czy zakupy w sklepiku szwedzkim w IKEA.

- Płatności kartami zbliżeniowymi wpisują się w naszą wizję i są odpowiedzią na rosnącą w Polsce popularność produktów finansowych, a szczególnie bezgotówkową formę plastikowego pieniądza - komentuje Zofia Korbasiewicz Senior Treasury Specialist w IKEA.

Technologia MasterCard PayPass umożliwia dokonywanie zakupów zbliżeniowo za małe i duże zakupy. Nawet wtedy, gdy wartość transakcji przekracza kwotę 50 złotych, klient nie wypuszcza karty z ręki - może zapłacić bezstykowo, tylko dodatkowo musi autoryzować transakcję kodem PIN. Co więcej, karta nie jest jedynym nośnikiem służącym do płatności zbliżeniowych. Zakupy w ten sposób można realizować, korzystając z wyposażonych w technologię MasterCard PayPass urządzeń takich jak: zegarki, breloczki, naklejki na telefon, czy sam telefon.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8963
Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane