W Krakowie powstaną 4 parki handlowe Atut

Autor: propertynews.pl 2 marca 2017 09:48

KG Group pracuje nad powiększeniem sieci Atut, w której znajdują się już obiekty w Sosnowcu, Jaworzu, Łodzi, Pruszkowie oraz Węgrzcach. - Obecnie skupiamy się głównie na krakowskim rynku i to tam planujemy w najbliższym czasie zrealizować cztery obiekty handlowe w formacie convenience - mówi Krzysztof Gaczorek, prezes zarządu firmy.

W budowie jest już centrum handlowe Atut przy ul. Grażyny, położone w sąsiedztwie Placu Imbramowskiego. Na zaawansowanym etapie są także prace przygotowawcze do realizacji projektów na innych krakowskich osiedlach.

- Na początku 2018 r. zostanie otwarte centrum handlowe Atut znajdującego się na krakowskim osiedlu Złocień. W drugim kwartale 2018 r. planujemy otworzyć Atut Ruczaj, gdzie na powierzchni ok. 7 tys. mkw. GLA znajdzie się ok. 16 lokali handlowo-usługowych. Na 2018 rok planujemy także otwarcie Atut Bielany – centrum handlowego zlokalizowanego na Bielanach - mówi Krzysztof Gaczorek, prezes zarządu KG Group.

Aby dodatkowo powiększyć sieć Atut, KG Group wzbogaciła bank gruntów o działkę w Suchej Beskidzkiej, gdzie docelowo także powstanie centrum zakupów.

- W Krakowie jedynie 25 proc. obiektów handlowych stanowią małe parki i centra handlowe o zróżnicowanej wielkości. Dane te pokazują, że krakowski rynek jest dobrym miejscem do budowy centrów wygodnych zakupów - podkreśla Krzysztof Gaczorek.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,55

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8293

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane