PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

W kwietniu ruszy budowa Galerii Ferio Pogodno

Autor: Gazeta Wyborcza 4 lutego 2011 09:34

Inwestorem galerii jest RE project development, należący do grupy kapitałowej Raiffeisen evolution project development z siedzibą w Austrii. Prace rozbiórkowe hal po Polmo rozpoczęły się już jesienią 2007 r., dwa lata później firma dostała pozwolenie na budowę, ale odwlekła realizację projektu - podała Gazeta Wyborcza Szczecin.

- Teraz mogę zapewnić, że pierwsze prace przy al. Wojska Polskiego rozpoczniemy w kwietniu - mówi w rozmowie z Gazetą Wyborczą Jerzy Huryn, dyrektor projektu Ferio Pogodno. - Według naszych obliczeń centrum handlowe powinno stanąć w ciągu 18 miesięcy od tej daty, czyli jeszcze w 2012 r. Właśnie wyłaniamy generalnego wykonawcę prac.

- Powierzchnia całego budynku to 44 tys. m kw., a powierzchnia najmu 31,5 tys. - zdradza Huryn. - W innych naszych centrach handlowych są obecne takie marki jak Piotr i Paweł, Zara, H&M i punkty gastronomiczne. W Szczecinie będzie podobnie, jednak swoje punkty otworzą także firmy, które są mało znane na tutejszym rynku. Niestety, na razie nie mogę jeszcze zdradzać żadnych szczegółów - dodaje.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    26,60

  • Śr

    18,02

  • Min

    13,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane