W kwietniu ruszy nabór wniosków na dofinansowanie działań IT

Autor: dlahandlu.pl 28 stycznia 2011 13:07

W kwietniu odbędzie się nabór wniosków do działania 8.2. dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców chcących zwiększyć efektywność współpracy ze swoimi partnerami. Służące temu elektroniczne systemy B2B najczęściej usprawniają wymianę handlową i przepływ informacji między kontrahentami.

- Przykładem popularnych rozwiązań B2B są internetowe platformy zamówień - mówi Sebastian Błaszkiewicz, dyrektor handlowy tworzącej systemy B2B firmy Empathy - w ramach platformy odbywa się cały proces realizacji zamówień, od jego złożenia, po ostateczne rozliczenie.

Indywidualnie otrzymać można od 20 tys. do nawet 2 mln zł. W 2011 r. przewidziano dwie tury naboru wniosków: w kwietniu i październiku. Apliakcje można składać przez miesiąc.

Przedsiębiorca zwiększa swoje szanse na dofinansowanie wykazując współpracę z minimum jednym partnerem zagranicznym. Premia punktowa przysługuje również firmom współpracującym z kontrahentami od co najmniej roku. Jednym z podstawowych wymogów jest, aby wnioskująca firma współpracowała z co najmniej dwoma przedsiębiorstwami, które już posiadają systemy informatyczne albo planują je wdrożyć równolegle z wnioskodawcą.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,38

  • Śr

    4,79

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9961

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane