PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

W lipcu do sieci Lewiatan dołączyło 40 placówek

Autor: dlahandlu.pl 9 sierpnia 2013 12:29

W lipcu do sieci Lewiatan dołączyło 40 kolejnych placówek handlowych. Wśród nich są 3 supermarkety zlokalizowane w miejscowościach Radziszów, Radomsko i Czajków. Łącznie, od początku 2013 roku do Lewiatana przystąpiło 269 nowych placówek, w tym 19 supermarketów i 124 dużych sklepów.

W pierwszym kwartale bieżącego roku do Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan przystąpiło ponad 110 nowych placówek handlowych. Wśród nich było 6 supermarketów oraz ponad 35 dużych sklepów. 

Polska Sieć Handlowa Lewiatan powstała w 1994 roku jako organizacja zrzeszająca kupców, prowadzących działalność handlową. Sieć Lewiatan posiada ponad 2.700 placówek w całej Polsce, które są odwiedzane miesięcznie przez ponad 1,5 mln konsumentów.

Przeczytaj także:

Ostatnio informowaliśmy, że Tradis, który jest operatorem sieci Lewiatan inwestuje w sponsoring Jagiellonii z przekonaniem, że nawiązana współpraca przełoży się na lepsze wyniki finansowe franczyzobiorców sieci Lewiatan. Obecność piłkarzy w materiałach reklamowych zachęci klientów do robienia zakupów w Lewiatanie i zwiększenia częstotliwości zakupów, a obecność logo na koszulach i na stadionie wpłynie na wzrost rozpoznawalność marki Lewiatan.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7631

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane