W listopadzie Carrefour uruchomił 17 sklepów franczyzowych

Autor: dlahandlu.pl 6 grudnia 2012 13:45

W listopadzie działalność rozpoczęło 17 nowych sklepów franczyzowych Carrefour Express. m.in. w Lublinie, Łochowie, Łyszkowicach i Miedzianej Górze. Najwięcej (5) sklepów otwarto w Warszawie, tym samym liczba stołecznych placówek, działających pod szyldem Carrefour Express, wzrosła do ponad pięćdziesięciu.

Dynamicznie rozwijał się również koncept CE convenience (z pomarańczowym logo) stworzonym z myślą o centrach dużych miast, z ofertą „food-to-go". W ostatnim miesiącu w Warszawie oraz Krakowie powstało łącznie 5 takich placówek, z czego 3 dzięki współpracy Carrefour i LUKOIL - sklepy otwarto na należących do koncernu stacjach benzynowych w Warszawie i Piasecznie.

W bieżącym roku Carrefour przygotował cykl warsztatów edukacyjnych dla przedstawicieli małych sklepów spożywczych: „Jak poprawić wyniki sklepów osiedlowych". Temat ten podejmowany był podczas wspomnianych spotkań zorganizowanych w dziewięciu miastach Polski: Warszawie, Lublinie, Wrocławiu, Katowicach, Łodzi, Krakowie, Rzeszowie, Gdańsku i Poznaniu. W sumie w spotkaniach uczestniczyło ponad 450 małych i średnich przedsiębiorców, zainteresowanym prowadzeniem sklepów spożywczych w systemie franczyzowym.
Obecnie, w Polsce działa już ponad 280 sklepów franczyzowych z logo Carrefour Express. W kolejnych latach Carrefour zamierza utrzymać dynamikę rozwoju i wraz z partnerami franczyzowymi otwierać ponad 200 sklepów rocznie.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • adam M 2012-12-07 15:28:45

    wsztstko fajnie sam bym chciał go otworzyć lecz dla przecientnego kowalskiego 80000-120000 zł za 120 metrowy lokal przystosowanie pod szyldem carfura jest nieosiagalne!!!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9324

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane