PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

W listopadzie Netto otworzy sklep w Warszawie

www.portalspozywczy.pl 2 sierpnia 2013 19:41

Sieć handlowa Netto wstępnie planuje, że w listopadzie otworzy swój pierwszy sklep w Warszawie. Bardziej intensywny rozwój w stolicy przypadnie prawdopodobnie na przyszły rok - powiedział serwisowi portalspozywczy.pl Sławomir Nitek, wicedyrektor sieci Netto.

- Mamy Warszawę w planach i być może pierwszy sklep otworzymy w listopadzie, ale jeszcze nie mamy potwierdzonego tego terminu - powiedział serwisowi portalspozywczy.pl Nitek.

- Mamy też plany na kolejne projekty, jeśli chodzi o Warszawę, ale na razie nie chcemy mówić o konkretach, ponieważ jest to bardzo wstępny etap projektów - dodał.

Intensywniejszy rozwój sklepów Netto w Warszawie przypadnie być może na przyszły rok. - Wiadomo, że w Warszawie trzeba działać nieco inaczej, bo ziemia jest droga, dlatego szukamy innych rozwiązań np. wynajmów lub obecności w istniejących obiektach - dodał.

Jak zapowiedział Nitek sieć Netto planuje na jesieni otworzyć swój 300. sklep w Polsce, a do końca 2013 roku powinno działać łącznie około 320 sklepów.  Obecnie sieć dyskontów Netto w Polsce liczy 290 placówek handlowych.

Jak zapowiedział w maju tego roku Kent Petersen, dyrektor generalny Netto Polska, w tym roku sieć otworzy w Polsce swój 300. sklep, a w każdym kolejnym roku powstanie 50 nowych dyskontów.

Należąca do duńskiego koncernu handlowego Dansk Supermarked, sieć dyskontów Netto jest obecna na naszym rynku od 18 lat.
Grupa Dansk Supermarked rozwija sieci sklepów pod szyldami Netto, Føtex, Bilka i Salling w Danii, Polsce, Niemczech i Szwecji.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  2,29

 • Śr

  1,65

 • Min

  1,16

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8147

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane