W Lublinie powstanie największa we wschodniej Polsce galeria handlowa

Autor: dlahandlu.pl/pr 17 marca 2011 15:18

Na terenie o powierzchni 15 ha powstanie największa w województwie lubelskim galeria handlowa o powierzchni 50 tys. mkw. GLA. Inwestycję zrealizuje spółka Klépierre (jedna z największych w Europie firm inwestujących na rynku nieruchomości komercyjnych) przy współpracy z Interbud-Lublin.

Gleria powstanie w lubelskiej dzielnicy Węglin.
W przyszłości galeria będzie rozbudowana do 80 tys. mkw. GLA. Projekt przewiduje także budowę wielkopowierzchniowych obiektów handlowych - supermarketu spożywczego, sklepu budowlanego, elektronicznego i sportowego - oraz bogatą ofertę rozrywkową wraz z multipleksem.

Klépierre planuje złożenie wniosku o pozwolenie na budowę pod koniec tego roku, natomiast otwarcie centrum planowane jest na koniec 2014 roku.

W galerii dostępnych będzie w sumie 100 najemców. Wynajmem powierzchni zajmuje się firma Ségécé, filia Klepierre, specjalizująca się w usługach zarządzania aktywami centrów handlowych i obiektów komercyjnych.

Klepierre jest właścicielem 273 centrów handlowych w Europie, w tym 7 centrów handlowych w Polsce.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • konsumentka 2011-03-18 22:27:16

    A może jakieś fabryki dla Lublina, bo galerii i Hiperów to u nas dostatek.

    Ale po co, niech durni mieszkańcy Polski B,wydają na zakupy i opłaty, po co więcej? Dla władz miasta Lublina to sie kopniak należy! nic więcej

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane