PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

W maju wystartuje pierwsze w Warszawie Tesco Extra

Autor: www.dlahandlu.pl 14 stycznia 2013 11:37

W maju wystartuje pierwsze w Warszawie Tesco Extra

Rozpoczęła się przebudowa marketu Tesco przy ul. Górczewskiej w Warszawie. Po zakończeniu prac budowlanych klienci będą mogli robić zakupy w pierwszym w stolicy Tesco Extra.

- Tesco jest jednym z niewielu detalistów, którzy cały czas inwestują w hipermarkety. Bo chyba, jako jedyni mamy pomysł na to, jak nowoczesny hipermarket powinien wyglądać. W czasach, gdy rynek hipermarketów zamarł w stagnacji, udziały Tesco w tym formacie sklepów idą w górę. Dziś klient szuka w hipermarkecie jeszcze bogatszego wyboru, ale przy zachowaniu niskich cen. Chce kupić żywność, artykuły przemysłowe i ubrania - wszystko pod jednym dachem i w komfortowych warunkach. I to wszystko znajduje w Tesco Extra - komentuje Ryszard Tomaszewski, prezes Tesco Polska.

Przebudowa obejmie wnętrze sklepu, elewacje zewnętrzne, odnowiona zostanie również cała galeria.

Stoisko z odzieżą F&F swoim wystrojem i organizacją będzie zbliżone do butiku, a zamiast znanego ze już klientom grilla pojawi się samoobsługowe bistro z szeroką ofertą dań sprzedawanych na wagę w jednej cenie za 100g. W bistro do dyspozycji klientów zostaną oddane bezpłatne łącze Wi-Fi oraz miejsce zabaw dla dzieci.

Przebudowa rozpoczyna się 14 stycznia i potrwa do końca maja z przerwą od 22 marca do 2 kwietnia. Prace budowlane zostały tak zorganizowane, aby sklep mógł cały czas działać.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,59

  • Śr

    2,70

  • Min

    2,18

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7631

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane