PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

W marcu ruszy kolejne centrum dystrybucyjne Lidla

Autor: dlahandlu.pl 5 stycznia 2015 20:29

W marcu ruszy kolejne centrum dystrybucyjne Lidla

W marcu w bydgoskim parku przemysłowym Lidl otworzy Centrum Dystrybucyjne. Firma zatrudni w sumie około dwustu osób, nadal szuka pracowników - informuje wyborcza.biz.

Działkę o powierzchni prawie 17 hektarów w Bydgoskim Parku Przemysłowo-Technologicznym Lidl kupił w ubiegłym roku. Stawia na niej wielki magazyn o powierzchni 45 tys. m kw. To tu będą docierały produkty od dostawców nie tylko z Polski, ale i całej Europy. I stąd będą dowożone do sklepów Lidla głównie w województwie kujawsko-pomorskim, ale także w pomorskim, zachodniopomorskim oraz wielkopolskim.

 Budynek jest ekologiczny. Zastosowano w nim odzysk ciepła z instalacji chłodniczej oraz instalację grzewczą podposadzkową na powierzchni ok. 33 tys. m kw. Część chłodnicza hali, o powierzchni ok. 12 tys. m kw., wyposażona została w urządzenia, które wykorzystają właściwości fizyczne oraz chemiczne amoniaku - podaje wyborcza.biz.

W bydgoskim centrum - zarówno na stanowiskach operacyjnych, jak i kierowniczych - znajdzie zatrudnienie ok. 200 osób. Stanowiska kierownicze i w administracji biurowej zostały już obsadzone. Od listopada w magazynie pracuje blisko 70 osób.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    26,60

  • Śr

    18,02

  • Min

    13,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane