PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

W marcu ruszy kolejne centrum dystrybucyjne Lidla

Autor: dlahandlu.pl 5 stycznia 2015 20:29

W marcu ruszy kolejne centrum dystrybucyjne Lidla

W marcu w bydgoskim parku przemysłowym Lidl otworzy Centrum Dystrybucyjne. Firma zatrudni w sumie około dwustu osób, nadal szuka pracowników - informuje wyborcza.biz.

Działkę o powierzchni prawie 17 hektarów w Bydgoskim Parku Przemysłowo-Technologicznym Lidl kupił w ubiegłym roku. Stawia na niej wielki magazyn o powierzchni 45 tys. m kw. To tu będą docierały produkty od dostawców nie tylko z Polski, ale i całej Europy. I stąd będą dowożone do sklepów Lidla głównie w województwie kujawsko-pomorskim, ale także w pomorskim, zachodniopomorskim oraz wielkopolskim.

 Budynek jest ekologiczny. Zastosowano w nim odzysk ciepła z instalacji chłodniczej oraz instalację grzewczą podposadzkową na powierzchni ok. 33 tys. m kw. Część chłodnicza hali, o powierzchni ok. 12 tys. m kw., wyposażona została w urządzenia, które wykorzystają właściwości fizyczne oraz chemiczne amoniaku - podaje wyborcza.biz.

W bydgoskim centrum - zarówno na stanowiskach operacyjnych, jak i kierowniczych - znajdzie zatrudnienie ok. 200 osób. Stanowiska kierownicze i w administracji biurowej zostały już obsadzone. Od listopada w magazynie pracuje blisko 70 osób.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  17,99

 • Śr

  14,19

 • Min

  9,75

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8408

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane