W miejscu Feminy obok Biedronki być może powstanie sala kinowa

Autor: gazeta.pl 2 października 2014 21:05

Jeronimo Martins na miejscu Kina Femina planuje wybudować sklep oraz oddzielnie salę kinową na 100 miejsc - informuje gazeta.pl.

Na początku września Jeronimo Martins przesłało projekt do miejskiego konserwatora zabytków ze wszystkimi poprawkami, które zgłosił przy poprzednim projekcie. Do końca października ma się wyjaśnić, czy Jeronimo Martins uzyska pozwolenie na budowę oddzielnej sali kinowej oprócz sklepu na miejscu kina Femina.
Jak mówi serwisowi gazeta.pl Alfred Kubczak z Jeronimo Martins, firma "nigdy nie miała w planach niszczenia miejsc ważnych dla mieszkańców Warszawy" i "od samego początku chciała utrzymać charakter miejsca".
Zdaniem Kubczaka to nie będzie proteza kina. To będzie pełnoprawna sala kinowa z własnym operatorem. Trwają też rozmowy nad utrzymaniem historycznego rysu Feminy, czyli teatru - komentuje przedstawiciel Jeronimo Martins.
W sali, która ma mieć oddzielne wejście niż Biedronka znajdzie się miejsce dla 100 osób, a także kącik gastronomiczny.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Wioletta 2014-10-06 19:02:06

  HA, HA, HA...................... tylko niszczy cały rynek handlu spożywczego w Polsce, robiąc z Polaków niewolników ekonomicznych. Panie Konserwatorze Zabytków, proszę się na to nie zgodzić!!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,49

 • Śr

  3,41

 • Min

  2,51

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8711

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane