PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

W niecały miesiąc Galerię Północną odwiedziło milion klientów

Autor: dlahandlu.pl 12 października 2017 14:59

W niecały miesiąc Galerię Północną odwiedziło milion klientów fot. materiały prasowe

Zaledwie cztery tygodnie od otwarcia Galeria Północna świętuje frekwencyjny sukces. Pierwszy od 10 lat nowoczesny obiekt handlowy w Warszawie i jednocześnie pierwszą galerię handlową na Białołęce odwiedziło już ponad milion klientów.

- Już etapie budowy wiedzieliśmy, że mieszkańcy Białołęki nie mogą się doczekać ukończenia Galerii Północnej. Potwierdziła to zarówno huczna inauguracja 14 września, w której uczestniczyło prawie 65 000 osób, jak i pierwszy weekend działalności obiektu. Ale milion klientów w niespełna cztery tygodnie to dla każdej galerii handlowej prawdziwy powód do dumy – podsumowuje najnowsze dane Agnieszka Nowak, dyrektor Galerii Północnej.

Długo wyczekiwany obiekt wniósł na Białołękę zupełnie nową ofertę handlowo-usługową, niedostępną do tej pory w północno-wschodnich rejonach Warszawy. Ponad 200 sklepów i punktów usługowych uzupełniają atrakcyjne przestrzenie do wypoczynku, takie jak ogród na dachu z placem zabaw dla dzieci, skate park i plenerowa siłownia czy place z fontannami. Od pierwszego dnia swojej działalności Galeria Północna zaprosiła też klientów do uczestnictwa w licznych akcjach rabatowych i animacjach. Zwieńczeniem otwarcia była wielka impreza powitalna w dniach 29 września-1 października. 

Wraz z pojawieniem się Galerii Północnej młodzi, aktywni mieszkańcy północy Warszawy zyskali własne centrum handlowe oraz ciekawe miejsce spotkań z rodziną oraz przyjaciółmi. Wśród najemców obiektu znajdują się zarówno dobrze znane i lubiane sieci m.in. marki grupy LPP, Forever 21, TK Maxx, H&M, EURO RTV/AGD i CCC, jak i marki debiutujące w Polsce lub w Warszawie – Hamleys, 4faces, Homla, Newbie czy salony odzieżowe Zarina i Love Republic. Do Galerii Północnej przyciągnęła je lokalizacja w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy oraz nowoczesna koncepcja centrum, łącząca funkcje handlowe i rozrywkowe z troską i dbałością o środowisko. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8423

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 648989

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane