PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

W Nysie powstanie kompleks handlowy o powierzchni 15 tys. mkw.

Autor: portalspozywczy.pl 30 listopada 2010 18:48

Firma Castim zakupiła teren o powierzchni 6,5 hektara przy ulicy Zwycięzców w Nysie. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego powstanie tam kompleks handlowy z dwoma sklepami. W okolicy nie zrealizowano dotychczas podobnych inwestycji.

Teren zakupiony pod realizację nowych inwestycji znajduje się przy wyjeździe z miasta w kierunku Głuchołaz i granicy z Czechami. Zgodnie z planami spółki Castim powstaną tam dwa sklepy o łącznej powierzchni około 15 tys. mkw. - jeden z asortymentem remontowo - budowlanym, drugi ze spożywczym. Stałą pracę znajdzie w nich około 300 osób.

Rozpoczęcie prac budowlanych na zakupionym gruncie planowane jest w połowie 2011 roku, po uzyskaniu prawomocnego pozwolenia na realizację inwestycji. Obecnie prowadzony jest przetarg, w którym wyłoniony zostanie generalny wykonawca. Trwają również rozmowy
z przedstawicielami sieci handlowych na temat szczegółów realizacji planowanych inwestycji i warunków ich użytkowania w przyszłości. Inwestor planuje ukończenie pierwszej części kompleksu handlowego w połowie 2012 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,85

  • Min

    2,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane